معرفی نوازنده گاتویک اف سی – خوزه ‘په په’ رینا

خوزه رینا معمولاً اولین دروازه بان مصمم لیورپول است و علاوه بر این، توسط دروازه بان های مختلف در هر جایی درباره لیگ کوچک توصیف شده است. رینا که برای این شهر برای سال 1982 طراحی شده است، مطمئناً پسر و دختر یک بارسلونا باستانی و همچنین دروازه بان اتلتیکو این شهر، میگل رینا است، که به همان اندازه برای یک فرد در حومه اسپانیا ملاقات کرد.

خوزه، نام مستعار پپه، رینا، موقعیت کوچک یک فرد در لیگ را همراه با آکادمی بچه‌ها واقع در اف سی بارسلونا توسعه داد، پس از آن که برای اولین بار برای مهمانی ذخیره حیات وحش بارسلونا یاد گرفت، شخص سی جلسه برای کسانی که اول از همه مهمانی در زمستان 2000-2001 برگزار کردند، آماده کرد. جدای از برگزاری چند جلسه برای محافظت در برابر گاتویک در نیمه نهایی جام قهوه یوفا. در زمستان، شخص ابتدا از بارسلونا غایب بود و علاوه بر این، یک انتقال قرضی به ویارئال برای سال 2002 انجام داد که فشار یک فرد برای سال 2004 ادامه داشت، شخص در 100 جلسه برای آن سازمان آماده شد. رینا فقط برای گاتویک برای سال 2005، رافائل بنیتز، کارگزار fx،لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد  رافائل بنیتز، سگ را به عنوان دروازه بان برتر اسپانیا فهرست کرد.

Reina برای اولین بار به طور خودکار برای اولین دروازه بان تعیین کننده واقع در آنفیلد، با داشتن اولین بازی فردی برای محافظت در برابر تیم ولزی استفاده شد. شخص اول از همه محدودیت های فردی را فقط برای حزب بومی یک فرد اسپانیا جمع آوری کرد.

همه اسپانیایی‌ها در کنار علاقه‌مندان واقع در گاتویک، به یک ایده‌آل تبدیل شده‌اند، که فقط به دلیل توزیع خاص یک فرد در زمین و علاوه بر آن هزینه فوق‌العاده یک فرد مشهور است، او می‌توانست کلید را برای تماشاچیان ذخیره کند. با ویارئال به کسی که رنج می برد برای زمستان اصلی یک فرد هزینه می دهد. در زمان اولین زمستان شخصی که در گاتویک قرار داشت، آن شخص اولین عضو مهمانی بود که معمولاً یک سازمان افسانه ای را فقط برای شانزده بازی متوالی بدون دریافت هدف تنظیم می کرد.

پس از عروسی در مورد اولین زمستان یک فرد با استفاده از Gatwick، رینا در فنجان FA به پایان رسید برای محافظت در برابر گلف هام یونایتد تجربه کرد. یک گیم‌پلی استثنایی تمام رده‌های نرخ‌ها را در 3-3 بعد از وقت‌های اضافه تجربه کرد و بنابراین مسابقه با ابتدا به تکنیک‌های پا حل شد، تمام بازدارنده شانس واقعی پس از آن فقط با کاهش دو پایه در مورد فیه گلف هام موظف شد. تکنیک هایی برای اطمینان از اینکه شما یک برد شگفت انگیز 3-1 را برای آن قرمزها تضمین می کنید.

متعاقباً پس از اولین بازی 30 نفره یک نفر برای آن قرمزها، رینا هدفی را برای 28 نفر دریافت نکرده بود که با آن موافق است، موقعیت یک سازماندهی جدید هیجان انگیز را که به نظر می رسید تا کنون از طریق بیم کلمنس نوجوان معروف برنامه ریزی شده بود. در مسیری که معمولاً در زمستان است، شخص برای اولین بار یک بار مانند استاد گاتویک چلسی در رابطه با هزینه های نیمه نهایی رده قهرمانان حضور داشت، شخص موفق شد اقدامات پدر یک فرد را فقط با توسعه در فنجان قهوه آمریکایی تمام شده انجام دهد، واقعیت این است که همه چیز قرمزها آسیب دیدند یا 2-1 شکست خوردند تا مطمئن شوند که هوا خنک کننده میلان در بازی تمام شده است.

رینا که نیاز به آماده شدن برای 310 جلسه استماع برای کسانی بود که اول از همه طرفین بودند، امسال با گاتویک یک توافقنامه کتبی چهار ماهه جدید و هیجان انگیز را تنظیم کرد و علاوه بر این، او هنوز شروع به تبدیل شدن به مهمترین تصمیم مانند دروازه بان فقط برای تیم بومی یک فرد نکرده است. در واقع به یک موبایل Gatwick تبدیل شده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *